CES 2011: Lady Gaga, Audi i supertelewizory

A także kolejne tablety. Zapraszamy do galerii zdjęć z kolejnych dni targów CES w Las Vegas.

Motorola Xoom

Xoom, czyli tablet od Motoroli. 10-calowy ekran, dwurdzeniowy procesor nVidia Tegra 2 1 Ghz, 1 gb ramu, kamera i system operacyjny Android 3.0. Całość waży 730 gramów. Więcej o urządzeniu przeczytasz tutaj.

Galapagos e-Media

Niespodzianka! Ze swoimi tabletami przyjechał także Sharp. Galapagos pojawi się w dwóch wymiarach: 5,5-cala oraz 10-cali. Urządzenia łączą się ze specjalnie przygotowanym przez Sharpa sklepem, na którym będzie można kupić muzykę, filmy czy książki.

Blackberry PlayBook

Blackberry PlayBook, czyli 7-calowy tablet od Research in Motion. Urządzenie było już prezentowane przed CES-em, ale skoro to święto tabletów, to nie mogło go zabraknąc.

Szturmowcy szturmują CES

Na CES-ie nie mogło zabraknąć także szturmowców Imperium, którzy osłaniali Dartha Vadera, gdy ten wraz z Panasonic zapowiadał kompletnie wydanie Gwiezdnych Wojen na Blu-Ray.

HTC Thunderbolt

HTC Thunderbolt, czyli nowy smartfon od HTC. "Piorun" wyglądem nie wyróżnia się na tle konkurencji, ale przykuwa uwagę specyfikacją techniczną, o której pisaliśmy wcześniej tutaj.

Polaroid GL30

Lady Gaga trzyma w swoich dłoniach aparat Polaroid G30 z wbudowaną drukarką. Koncern przygotował specjalną linię produktów firmowanych wizerunkiem piosenkarki - Gray Label

Polaroid GL20

Kolejnym produktem z Gray Label jest Polaroid GL20 - przeciwsłoneczne okulary z wbudowanym aparatem i wyświetlaczem. Zdecydowanie pasują do Lady Gagi lub na imprezę.

3D bez okularów od Sony

Hiroshi Yoshioka z Sony prezentuje przenośny odtwarzacz DVD, na którym można oglądać trójwymiarowe filmy bez konieczności zakładania specjalnych okularów.

Kosmiczne okulary Sony

To nie element wyposażenia członka komiksowym X-menów, ale prototypowy wyświetlacz 3D od Sony.

Audi e-Tron Spyder

Audi prezentowało już swój samochód na imprezach motoryzacyjnych, tutaj na CES-ie podkreślało jego ekologiczne zalety. Śliczny i elektryczny.

Bardzo telewizory I

CES to też święto Bardzo Telewizorów. Ten Samsunga jest Bardzo Duży - 75 cali przekątnej...

Bardzo telewizory II

... a ten od LG Bardzo Cienki - 2,9 mm grubości to coś, co można bardzo łatwo przeoczyć. Jeśli patrzy się z boku.

i3 Wall Sharpa

Sharp przywiózł na CES-a i3 Wall - zbudowane z 64 60-calowych ekranów pomieszczenie, które wyświetla obraz na podłodze, ścianach i suficie. Średnio praktyczne, chyba, ze potrzebuje się wirtualnej sali treningowej.

Więcej o CES 2011

Chcesz dowiedzieć się więcej o targach CES 2011?

Dowiedz się więcej o targach CES 2011

Więcej o: