To kiedy zobaczymy iPhone'a 5?

Poniedziałek bez plotek na temat iPhone'a 5, to poniedziałek stracony.

Osoby czekające na kolejny model popularnego telefonu Apple, prawdopodobnie będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Serwis MacRumours, powołując się na doniesienia z China Times, twierdzi, że iPhone 5 zadebiutuje na rynku w drugim tygodniu września tego roku. Między wrześniem a październikiem mamy też zobaczyć iPada 3.

Tymczasem redakcja serwisu AllThingsDigital uważa, że na nowy smartfon Apple poczekamy jeszcze dłużej. Anonimowy informator ujawnił ponoć, że iPhone'a 5 nie zobaczymy przed październikiem tego roku. Nie potrafił jednak wyjaśnić skąd pochodzą te informacje i dlaczego potencjalna wrześniowa data premiery urządzenia ma być nieaktualna.

Kolejne wieści związane z nowym smartfonem Apple ujawnił też serwis 9to5Mac. Opublikował on zdjęcia silikonowych etui, które mają być szykowane dla użytkowników iPhone'a 5. Same zdjęcia pochodzić mają ze źródła związanego z jednym z chińskich sprzedawców akcesoriów. Widać na nich, że kolejny gadżet amerykańskiej korporacji miałby jednak wyglądać inaczej niż swój poprzednik.

Przede wszystkim byłby chudszy, ale i szerszy - posiadałby większy wyświetlacz. Czy fotki te są jednak prawdziwe - pokazują etui iPhone'a 5? Tego zapewne nie dowiemy się jeszcze przez parę miesięcy. Tymczasem, z tygodnia na tydzień, w sieci pojawia się coraz więcej plotek na temat tego urządzenia.

Więcej o: