Orange zacieśnia współpracę z Gameloftem

Gameloft to jeden z największych producentów gier na smartfony na świecie. Orange: tego chyba tłumaczyć nie trzeba, jeden z głównych polskich operatorów sieci komórkowych. Co może dać współpraca obu tych podmiotów?

Tanie (i dobre) gry na smartfony, rzecz jasna.

Dzięki współpracy, klienci Orange otrzymali dostęp do 32 gier "HD+" Gameloftu (między innymi: Assassin's Creed: Altair's Chronicles czy Asphalt 6), głównie przeznaczonych na system operacyjny Android, choć znajdą się także takie przeznaczone na Symbian 3. Można także znaleźć te, które oferują prawdziwe 3D (pod warunkiem posiadania odpowiedniego aparatu, rzecz jasna).

Oczywiście, dzięki Android Market te produkcje wcześniej także były dostępne, teraz jednak kliencie Orange mogą je znaleźć na portalu mobilnym operatora ( m.orange.pl ) w dość, wydaje się, atrakcyjnej cenie: 11,07 zł za jedną.

Fani gier i grania na smartfonach prawdopodobnie Gameloft dobrze już znają, wydaje się więc, że ruch ze strony Orange trafi raczej do tych, którzy interesują się tym tematem trochę mniej. Ciekawe czy współpraca ta jeszcze jakoś się rozwinie i czy w przyszłości możemy oczekiwać np. jeszcze bardziej atrakcyjnych promocji.

[za informacją prasową]

Więcej o: