Samsung przedstawia mocnego laptopa dla graczy

Mając taki komputer nie zadasz kultowego pytania "czy ta gra mi ruszy?". Przynajmniej przez kilka miesięcy.

Szukasz laptopa do gier? Jeśli tak, to może cię zainteresować jeden z nowych produktów firmy Samsung. Zaprezentowała ona swojego nowego laptopa z serii 7 - 700G7A. To maszyna przygotowana dla wielbicieli elektronicznej rozrywki. Po jej zakupie prawie na pewno nie będą oni musieli się martwić o to, czy jakakolwiek gra ruszy w im na najwyższych ustawieniach.

Omawiany laptop posiada 17,3-calowy wyświetlacz (rozdzielczość 1920x1080), kartę graficzną Radeon HD 6970m (2GB pamięci RAM) oraz czterordzeniowy procesor Intel Core i7 2630QM (2GHz). Maszynę można wyposażyć w maksymalnie 16GB pamięci RAM oraz napęd Blu-ray. Posiada ona także porty USB 2.0 i 3.0 oraz wyjście HDMI.

Jedną z największych atrakcji przygotowanych przez Samsunga jest jednak podświetlana klawiatura. Świeci ona na niebiesko za wyjątkiem czterech ważnych klawiszy W,A,S,D. Te podkreślono kolorem czerwonym. Jest to oczywiście drobiazg, ale trzeba przyznać, że dość oryginalny.

Komputer trafi do sprzedaży we wrześniu tego roku. Nie będzie on rzecz jasna tani. Samsung wycenia swoją maszynę na 1800 euro. Firma nie wspomina natomiast o jednej ważnej rzeczy - czasie pracy laptopa po naładowaniu baterii.

Więcej o: