Jak wygląda łóżko za 60 tysięcy dolarów?

Czy nie mieliście kiedyś ochoty położyć się do łóżka, ale jednocześnie jeszcze chwile pograć w ulubioną grę, lub dokończyć serial? To, nieprzeciętną wygodę i jeszcze dużo więcej oferuje nowoczesne łóżko Hican, za jedyne 60 tysięcy dolarów.

Hican skonstruowane jest podobnie do kolonialnych łóżek z moskitierą, które w tropikalnych regionach ziemi miały chronić swoich "użytkowników" przed owadami i innymi uciążliwościami.Hican wykonane jest jednak z nowoczesnych materiałów i wykorzystuje skomplikowane technologie, aby maksymalnie uprzyjemnić wypoczynek.

Przede wszystkim łóżko wyposażone jest w kurtyny, które w razie potrzeby można opuścić i cieszyć się z kompletnego mroku, zwłaszcza jeśli w razie problemów z zasypianiem. Ponadto, w ramę łóżka wmontowany został projektor FullHD z automatycznie opuszczanych ekranem, wysokiej jakości system nagłośnienia, komputer PC, konsola do grania. Nie zapomniano także o, bagatela, lampce do czytania oraz regulowanym materacu. Użytkownik może wszystkimi funkcjami łóżka sterować za pomocą wygodnego panelu. Pilot jednak nie ogranicza się do samego Hicana. Może z powodzeniem posłużyć do sterowania także innymi gadżetami w mieszkaniu.

To łóżkowa machina dwukrotnie wywołuje wstrząs. Po raz pierwszy, kiedy potencjalny użytkownik dowiaduje się jakie luksusy oferuje, a drugi, kiedy zrozumie że musiałby zapłacić za nie dokładnie 60 tysięcy dolarów, zapewne plus koszty przesyłki. No, ale za to do wyboru jest aż osiem kolorów ramy.

Zapraszamy do galerii .

Więcej o: