Wyłowione z Sieci

Dziś szybki rzut oka na nowości w Windows 8, kilka słów o budzeniu i Coca-Coli.

Czekacie na Windows 8? Bo zapowiada się naprawdę świetnie - jak widać na zamieszczonym poniżej filmie, zespół Microsoftu stara się myśleć o wszystkim. Oby produkt finalny był równie dobry.

 

Serwis Antyweb opisuje serwis społecznościowy, którego celem jest... budzenie ludzi. W miarę możliwości - nieznajomych. Chodzi o serwis TalkO'Clock , z którego raczej nie będę korzystać. Zdecydowanie wolę "naturalne" metody budzenia (na przykład aplikację, która mierzy poziom snu i budzi dokładnie wtedy, kiedy trzeba a nie 3 godziny za wcześnie).

Mniej więcej 2 lata temu pisaliśmy , że w USA pojawią się specyficzne automaty Coca-Coli - Freestyle - za pomocą których można będzie tworzyć napój o wielu smakach (ponad 100). Teraz Freestyle pod postacią aplikacji trafił na Facebooka . Ponoć docelowy pomysł zakłada, że napój "stworzony" na Facebooku będziemy mogli stworzyć faktycznie w automacie, pokazując konkretny kod paskowy.

Jeśli nie macie jeszcze dość Facebooka, to od teraz można na nim rezerwować bilety (na przykład do kina) i upewnić się od razu, że będziemy siedzieć koło swoich znajomych . Minusy? Ticketmaster nie działa w Polsce.

Więcej o: