IFA 2011: Creative Tactics Sigma i Ion - nowe słuchawki dla graczy

Firma Creative znana jest z produkcji sprzętu audio, np. kart dźwiękowych, dlatego pewnie do gustu przypadną graczom jej nowe zestawy słuchawkowe.

Zestawy można podłączyć do konsol Xbox 360 i Playstation 3 oraz komputerów PC i Mac. Nowe headsety przedstawione podczas targów 2011 IFA Berlin to

Sound Blaster Tactic360 Sigma Gaming Headset - do konsoli Xbox 360

Zestaw słuchawkowy Sound Blaster Tactic360 Sigma, wywodzący się z zestawu Sound Blaster Tactic3D, oferuje solidny pałąk ze stalowym rdzeniem i potężne głośniki 50 mm. Zasilany wzmacniacz z niezależnym sterowaniem poziomem głosu i dźwięku z gry zapewnia niezapomniane wrażenia podczas grania na konsoli Xbox 360.

Sound Blaster Tactic360 ION Gaming Headset - do konsoli Xbox 360

Zestaw słuchawkowy Sound Blaster Tactic360 ION o lekkiej, wytrzymałej konstrukcji, wyposażony w 40-milimetrowe głośniki. Gracze docenią wzmacniacz z niezależnym sterowaniem poziomem głosu oraz dźwięku z gry. Sugerowana cena tego zestawu: 219 zł.

Sound Blaster Tactic3D Wrath Wireless Special Edition Gaming Headset - do komputerów PC i Mac

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy wyposażony w 50-milimetrowe głośniki. Zwraca uwagę przez podświetlane na czerwono pluszowe nauszniki, pałąk ze stalowym rdzeniem oraz odłączany mikrofon. Dołączone oprogramowanie pozwala użytkownikom znacząco zwiększyć jakość odtwarzanego dźwięku dzięki technologii audio THX TruStudio Pro.

Sound Blaster Tactic3D Omega Wireless Gaming Headset - do konsol Xbox 360 i Playstation 3 oraz komputerów PC i Mac

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do konsol Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputerów PC lub Mac. Wyposażony w 50-milimetrowe głośniki, odłączany mikrofon z funkcją tłumienia szumów. Technologia THX TruStudio Pro pozwala dostosować profil audio i ustawienia dźwięku w grach na komputerach PC i Mac.

[informacja prasowa]

Więcej o: