Co zrobić, by być bardziej zadowolonym z Facebooka?

Należycie do szerokiego grona osób, którym nie podobają się wprowadzone przedwczoraj na Facebooku zmiany? Mamy coś, co pomoże Wam przywrócić poprzedni wygląd portalu, a nawet pod pewnymi względami go ulepszyć.

Better Facebook to rozszerzenie kompatybilne z najważniejszymi przeglądarkami (z wyjątkiem Internet Explorera) zawierające przeszło 75 opcji zmiany ustawień Facebooka . Dodatek umożliwia między innymi podpinanie wybranych informacji pod zakładki, personalizację wyglądu Facebooka poprzez różne skórki, podświetlanie nowych komentarzy, schowanie przeczytanych już postów czy usunięcie zapisu ostatniej aktywności na profilu.

FB PurityFB Purity Fot. FB Purity

Innym dodatkiem ułatwiającym funkcjonowanie na Facebooku jest F.B. Purity , dostępny na Firefoksa, Google Chrome, Safari oraz Operę. Za jego pomocą dostosujemy stronę główną swojego profilu do własnych potrzeb - pozbędziemy się powiadomień o grach i quizach czy innych typów spamu, ukryjemy pole czatu, komentarze na ścianie wydarzeń oraz w sekcji aktualności, zmienimy czcionkę, przywrócimy dawny system komentarzy albo wybierzemy, które pola mają być wyświetlane po prawej stronie naszego profilu.

Remove TickerRemove Ticker Fot. Google

Trzecie, ostatnie rozszerzenie tyczy się Tickera. Uściślając: pozwala go prosto, szybko i trwale usunąć . Dodatek znajdziecie pod tym adresem , jest jednak małe "ale" - mogą z niego skorzystać jedynie użytkownicy Google Chrome. Znając życie, na dniach pojawi się podobne rozszerzenie do pozostałych przeglądarek, więc jeśli irytuje Was Ticker, nie załamujcie rąk i po prostu poczekajcie na odpowiednią aplikację.

Diablo 3 - graliśmy w nową legendę, widzieliśmy hit, zobacz go i ty>>

Więcej o: