Orange chce rozdać 1006 smartfonów HTC Mozart. Prawie darmo

Podczas konferencji prasowej w Ogrodach Innowacji TP, Orange przedstawiło szczegóły akcji "Testuj HTC 7 Mozart z Windows Phone". Żeby było ciekawiej, do osób, które zgłoszą chęć udziału w testach trafi aż 2012 sztuk tego modelu - to aby podkreślić zaangażowanie operatora w organizację mistrzostw Euro 2012.

Ze wspomnianej puli, jak obiecuje Orange, dokładnie połowa najaktywniejszych użytkowników zatrzyma testowane telefony.

Smartfony dostarcza HTC. Model Mozart jest już co prawda dostępny na rynku. Egzemplarze udostępnione do testów maja być jednak wyposażone w nowy, zaktualizowany system operacyjny Windows Phone 7 Mango. Identyczny trafił dziś także do naszej redakcji.

Co zrobić aby zachować jeden z 1006 egzemplarzy?

Do 30 października 2011 roku trzeba zarejestrować się na stronie Orange , a następnie w okolicach 3 listopada monitorować własną skrzynkę pocztową. Szczęśliwcy otrzymają telefony, a same testy potrwają do końca roku. Spośród uczestników, specjalne jury, wyłoni 1006 osób, które najlepiej wywiązały się z zadania. Telefony nie są wiec tak całkiem darmo.

Testy rozpoczynają się 15 listopada. Cała akcja rusza już 6 października. Zanim dobiegnie końca - finał dopiero 26 grudnia 2011 - recenzję HTC Mozart znajdziecie u nas.

Więcej o: