Androidowe aplikacje możesz uruchomić na Windowsie

Na tabletach i pecetach działających w środowisku Windows można uruchamiać androidowe aplikacje.

App Player alpha jest całkiem sprytną aplikacją dla komputerów i tabletów działających pod kontrolą systemu operacyjnego Windows. Darmowy program sprawia, że aplikacje pisane z myślą o Androidzie, będą działały na domowym komputerze osobistym lub tablecie oraz netbookach i laptopach. Można je uruchamiać zarówno w trybie pełnoekranowym jak i w okienku.

Program posiada dziesięć domyślnie wgranych aplikacji i wspiera kolejne 26. Jeśli chcemy zwiększyć ten limit, będziemy musieli zapłacić za wersję App Player Pro. Autorzy App Playera zaznaczają jednak, że ich aplikacja może działać dość wolno na starych komputerach.

Warto także wspomnieć o androidowej aplikacji Cloud Connect . Pozwala ona "wypchnąć" aplikacje pisane dla smartfonów na pecety - korzystać z mobilnych programów na domowym pececie.

App Player alpha udostępniany jest na oficjalnej stronie internetowej producenta .

Choć sam pomysł jest interesujący, to nas zastanawia jednak przydatność takiej aplikacji. Programy, które można przenieść na komputery osobiste, tworzone są z myślą o smartfonach i to na nich będą prezentowały się najlepiej. Prawdopodobnie najczęściej korzystamy z nich będąc poza domem. Czy użytkownikom naprawdę potrzebny jest więc App Player alpha?

 
Więcej o: