Mamy Samsunga Galaxy Note - czego chcecie się dowiedzieć?

Do redakcji przyjechał właśnie największy smartfon na rynku - Samsung Galaxy Note, wyposażony w wyświetlacz 5,3 cala. Rozpoczynamy testy, ale może jest coś, czego chcecie się o nim dowiedzieć?

Galaxy Note mieliśmy już w rękach dwa razy. Pierwszy raz na targach IFA 2011 , drugi podczas oficjalnej europejskiej premiery . Jakie zostawił w nas wrażenia?

Przede wszystkim - jest przeogromny. Duży i bardzo lekki. Na tyle duży (przekątna ekranu wynosi 5,3"), że nie będzie pasował do każdej dłoni. Wyświetlacz jest niezwykle jasny i czytelny, kolory żywe i nasycone.

Urządzenie działa pod kontrolą Androida w wersji 2.3.5. Jest to więc telefon o wymiarach niewielkiego tabletu. Dołączono do niego rysik - S Pen - dzięki któremu możemy robić notatki czy rysunki na ekranie smartfona. Choć musimy przyznać, że konwersja pisma ręcznego na tekst nie działa idealnie.

Galaxy Note jest szybki, działa bardzo płynnie, ekran jest czuły na dotyk.

Rozpoczynamy testy. Jeśli macie pytania na temat Samsunga Galaxy Note śmiało zadawajcie je w komentarzach. Postaramy się na wszystkie odpowiedzieć.

Samsung Galaxy NoteSamsung Galaxy Note Fot. Łukasz Cichy

embed

Samsung Galaxy Note 8.0

  • System operacyjny: Android 4.1 Jelly Bean
  • Komunikacja: Wi-Fi
  • Przekątna ekranu: 8 cali
  • Pamięć wewnętrzna: 16 GB

0 opinii

Parametry techniczne

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: