Koty się wściekną!

Wiemy, jakie zwierzęta są najbardziej popularne w sieci. Koty przegrywają z psami.

Serwis Bit.ly przeprowadził analizę Internetu pod względem pojawiającym się w nich nazw zwierząt. Wszystko po to, aby dowiedzieć się, które z nich są najbardziej lubiane.

Jeśli wasz kot czyta z wami nasze newsy - zasłońcie mu łapkami oczy. Okazuje się, że najpopularniejsze w siecipsy.

Niech koty na to nie patrząNiech koty na to nie patrzą Fot. Bit.ly

Koty są dopiero na drugim miejscu, następnie ptaki, króliki....pingwiny....indyki.... a na szarym końcu odmiana wiewiórek tamias . Może i są na szarym końcu, ale spójrzcie tylko na tego malucha

.. .

No dobrze, więc na świecie ulubionym zwierzęciem internautów jest pies. A w Polsce?

Sprawdziliśmy to za pomocą jednego z prostszych, ale jednocześnie wielce pouczających narzędzi - statystyk wyszukiwania w Google. Okazuje się, że w Polsce także niepodzielnie rządzą psy. Fakt, najlepsze czasy mają już za sobą i od 2006 roku można zaobserwować spadek zainteresowania nimi. Podobnie jednak ma się sprawa z kotami - mimo ciągłych wahań popularności widać ciągły trend spadkowy. Twardo za to trzymają się chomiki, ba na początku 2007 roku ich popularność wzrosła ponad dwukrotnie.

Koty vs psy vs chomikiKoty vs psy vs chomiki Fot. Google

Gdzie mieszkają polscy miłośnicy zwierząt? Jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie 7 lat, to zarówno koty, psy, jak i chomiki wyraźnie królują w województwie lubelskim. Jednak ostatni rok wiele zmienił - lubelskie pozostało co prawda kocim regionem, jednak psy podbiły świętokrzyskie, a chomiki - opolskie.

Chomiki w GoogleChomiki w Google Fot. Google

Przeczytaj także:

Więcej o: