Nokia: "Wcale nie chcecie iPhone'ów czy Androidów"

Smartfony Apple są nudne i wyświechtane, a urządzenia z Androidem nieintuicyjne. Tak twierdzi jeden z dyrektorów Nokii. Alternatywą mają być - cóż by innego - Nokie z Windows Phone.

Dyrektorzy Nokii mają najwyraźniej ostry język i nieszablonowe poglądy. Wciąż z pamięci nie może nam wylecieć wypowiedź byłego już szefa działu Nokia Mobile Solutions, Anssi'ego Vanjoki. Porównał on wybieranie przez producentów telefonów Androida na potrzeby swoich telefonów do

fińskich chłopców, którzy zimą sikają w spodnie aby się ogrzać.

Początkowa ulga stawia ich później w jeszcze gorszym położeniu niż wyjściowe. Porównanie niezwykle obrazowe, trzeba przyznać.

Teraz natomiast Niels Munksgaard, odpowiedzialny między innymi za marketing oraz sprzedaż w Nokia Entertainment Global stwierdził w wywiadzie dla Pocket Lint , że

Młodzi ludzie znudzili się już iPhone'ami. iPhone'a ma każdy. Wielu z nich nie jest też zadowolonych ze złożoności Androida i braku w nim odpowiednich zabezpieczeń. Dlatego z coraz wyraźniej dostrzegamy, że młodzież która chce się wyróżniać i wypróbować nowe rozwiązania skłania się ku platformie Windows Phone.

Rozwiązaniem dla szeregu identycznych smartfonów na sklepowej półce ma być - cóż by innego - seria Nokia Lumia.

Nokia Lumia 800 właśnie do nas trafiła i pierwsze wrażenia są całkiem niezłe . Osobiście kibicuję zresztą gorąco systemowi Windows Phone, który faktycznie wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych mobilnych OS-ów. Mogę się nawet zgodzić z tym, że iPhone budził kiedyś więcej emocji, a Android nie jest najbardziej intuicyjny na świecie. Ale czy odpowiedzią na rzekome potrzeby młodych ludzi będzie właśnie Nokia z Windows Phone?

embed

Nokia Lumia 920 czarny

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8,7 Mpx
  • System operacyjny: Windows Phone 8
  • WiFi

0 opinii

Podstawowe informacje o Nokia Lumia 920 czarny

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Jaki smartfon wybierasz?
Więcej o: