Zadzwoń do Świętego Mikołaja dzięki Google

Do świąt Bożego Narodzenia pozostał już zaledwie niecały tydzień. Jeśli chciałbyś przed tym wydarzeniem zostawić Mikołajowi jakąś ważną wiadomość, to nie jest jeszcze za późno.

Można to zrobić korzystając z Google Voice, na przykład poprzez Gmaila, wybierając numer 855-34-SANTA (855 347-2682). Połączenie jest darmowe dla mieszkańców USA i Kanady, reszta za minutę zapłacić musi symbolicznego centa (+ VAT). Jako że Mikołaj, jak co roku, jest bardzo zajęty, nie liczcie na jego odpowiedź. Niemniej, sama opcja poinformowania sympatycznego pana z brodą w czerwonym stroju, co chcielibyście zobaczyć pod choinką, wydaje się atrakcyjna. Szczególnie dla dzieci.

Jeśli rezydujecie w Stanach Zjednoczonych, możecie dodatkowo sprawić, by Mikołaj sam zadzwonił do wybranej osoby. Wystarczy wejść pod ten adres , ustalić szczegóły wiadomości i poczekać aż Mikołaj wykona swoje zadanie. Uśmiech na twarzy córki, syna czy przyjaciela gwarantowany. Przykładową wiadomość do odsłuchania znajdziecie tutaj .

Można narzekać na Google, mówić, że to siewca zła, ale jedno trzeba firmie z Mountain View przyznać - ma świetne pomysły, i tego typu inicjatywy tylko to potwierdzają.

[via Google Blog ]

Więcej o: