Nadchodzą trzy nowe Samsungi Galaxy

Wkrótce powitać mamy modele Galaxy S III, Galaxy S II Plus oraz Galaxy Note S.

Pierwszym z nowych smartfonów Samsunga, o których się plotkuje, jest model Galaxy S II Plus. Jak sama nazwa wskazuje, jest to mocniejsza wersja szalenie popularnego Galaxy S II. Ma się w niej znaleźć dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,4 GHz oraz 1GB pamięci operacyjnej. Więcej konkretów w temacie specyfikacji na razie brak. Mówi się jedynie, że w urządzeniu prawdopodobnie znajdzie się także lepszy wyświetlacz, zmodyfikowana wersja interfejsu TouchWiz i być może Android Ice Cream Sandwich.

Nowością w przypadku Samsunga Galaxy S III jest jego przypuszczalna data premiery. Urządzenie - według oficjalnych informacji producenta - będzie nieobecne na targach MWC, które odbędą się za miesiąc w Barcelonie. Samsung ma szykować osobne wydarzenie, na którym dowiemy się absolutnie wszystkiego na temat Galaxy S III. Ma ono zostać zorganizowane w pierwszej połowie tego roku i jednocześnie zbliżyć się do oficjalnej daty debiutu smartfona. Czy latem będziemy mogli nabyć to bardzo dobrze zapowiadające się urządzenie ?

Interesująca plotka mówi też o nadchodzącej premierze Galaxy Note S. Ma to być unowocześniona wersja znanego już sprzętu. Niestety nie wiadomo dokładnie czym będzie się różnić od poprzednika. Mówi się jedynie, że może to być model z fabrycznie zainstalowanym Androidem Ice Cream Sandwich. Inni sieciowi plotkarze uważają natomiast, że w Note S znajdzie się czterordzeniowy procesor albo możliwość wygrawerowania tylnej części obudowy urządzenia.

I choć nie są to oczywiście oficjalne informacje, to pobudzają apetyt na nadchodzącego nowości producenta. Wielbiciele marki Samsung z całą pewnością mają czego wypatrywać.

[za: Mobile Cowboys ]

dane dostarcza:

embed
Więcej o: