Samsung Galaxy B - kolejna smartfonowa rewolucja?

Jeśli sprawdzą się informacje południowokoreańskiego portalu MK News, w drugim bądź trzecim kwartale bieżącego roku zadebiutuje Samsung Galaxy B, który może solidnie namieszać na rynku smartfonów.

Galaxy B ma być pierwszym telefonem praktycznie pozbawionym ramki. Pokaźny wyświetlacz AMOLED zajmować ma praktycznie całą powierzchnię smartfona. Nie licząc ultracienkiej oprawki u dołu i po bokach, ramka pozostanie jedynie u góry, gdzie umieszczone będą odpowiednie sensory, kamera, słuchawka oraz logo producenta. Wizja takich telefonów towarzyszy fanom technologii od dawna - teraz może wreszcie się ziścić.

Prace nad urządzeniem trwają ponoć już od dłuższego czasu i niewykluczone, że Galaxy B to de facto Galaxy S III, tyle że pod nazwą kodową. Jeśli tak w istocie jest, to nie zobaczymy telefonu podczas zbliżającego się Mobile World Congress 2012 . Jeśli jednak mamy do czynienia z dwoma różnymi urządzeniami, to Galaxy B może zostać zaprezentowany na dniach - kongres rusza już jutro i potrwa do czwartku.

[Za: TheNextWeb ]

embed

Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • WiFi

11 opinii

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: