MWC 2012: Samsung Galaxy Beam zapowiedziany

Smartfon z wbudowanym pikoprojektorem.

[Aktualizacja] Jak donosi nasza korespondentka z Barcelony, Samsung Galaxy Beam nie zaspokoi oczekiwań wymagającego użytkownika. Przynajmniej w temacie projektora. I choć nikt raczej nie spodziewał się tu oszałamiającej jakości, to jak donosi Joanna Sosnowska, pikoprojektor nadaje się raczej tylko do pokazywania zdjęć rodzinnych i prezentacji biurowych. Jakość nie jest nie jest oszałamiająca, a projektor musi działać w mocno zaciemnionym pomieszczeniu.

---

Oto kolejna nowość z Mobile World Congress. Samsung Galaxy Beam to smartfon z wbudowanym pikoprojektorem. Urządzenie nie jest najmocniejszym sprzętem koreańskiego producenta (co nie znaczy, że jest słabe), ale przecież liczy się w nim dodatek, którego nie znajdziemy w innych smartfonach.

Galaxy Beam posiada dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1Ghz oraz 4-calowy wyświetlacz Super AMOLED i działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android Gingerbread. Smartfon korzysta z baterii o pojemności 2000mAh, która na pewno przyda się po włączeniu projektora. Ten natomiast ma jasność 15 lumenów. I choć nie wiadomo jakiej rozdzielczości obraz wyświetla, to Samsung ujawnił, że może on mieć przekątną 50 cali.

Cena i data premiery urządzenia nie zostały jeszcze podane do publicznej wiadomości.

Samsung Galaxy BeamSamsung Galaxy Beam fot. Samsung

embed

Samsung Galaxy Beam GT-i8530 biały

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.1 Eclair
  • WiFi

0 opinii

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy Beam GT-i8530 biały

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: