Milion pobrań Windows 8... w dobę

W pierwszej dobie od udostępnienia przez Microsoft wersji Consumer Preview nowego systemu operacyjnego Windows 8, pobrało go ponad milion użytkowników.

Informacja pojawiła się na jednym z twitterowych kont Microsoftu, BuildingWindows8:

Jeden dzień później... jeden milion pobrań consumer preview...

I nawet jeśli założyć że ściągnęli go wszyscy dziennikarze technologiczni z całego świata i tak nadal spora część trafiła na komputery zwykłych ludzi.

Milion pobrań to też wyraźny znak dużego zainteresowania nowym systemem operacyjnym i jeśli jego charakterystyka pokryje się z oczekiwaniami użytkowników, także zapowiedź sporego sukcesu.

A co nowego znajdziemy w kolejnym systemie operacyjnym Microsoftu? Część zmian, takich jak uruchamianie w osiem sekund , zapowiada się bardzo dobrze. Inne - brak niebieskiego ekranu śmierci - można potraktować z przymrużeniem oka.

Na tym nie kończą się jednak zmiany. Microsoft zapowiedział między innymi, że jego nowy system operacyjny będzie przyjazny dla niepełnosprawnych . Największe zamieszanie wywołała jednak informacja, iż z Win 8 zniknie dobrze znany przycisk "Start" . Więcej na temat produktu amerykańskiej korporacji możecie się dowiedzieć z naszego tekstu, do którego odsyłamy was poniżej. Koniecznie sprawdźcie, co trzeba wiedzieć o Windows 8.

Zobacz także:

Więcej o: