Nowość w telefonii komórkowej - MTV Mobile

Marka dla ludzi młodych, wielbicieli telewizji, smsów, Internetu i portali społecznościowych.

29 marca, rodzimi użytkownicy telefonów komórkowych będą mogli wypróbować nową markę - MTV Mobile. Powstała ona w ramach współpracy między T-Mobile i Viacom International Media Networks - właścicielem MTV. Polska jest siódmym europejskim krajem, w którym będzie można wypróbować tę nowość.

MTV Mobile to marka skierowana przede wszystkim do ludzi młodych. To właśnie z myślą o nich przygotowano ofertę, w której oprócz możliwości dzwonienia, smsowania i korzystania z mobilnego internetu znajdzie się specjalna aplikacja dająca dostęp do wszystkiego co związane z prawdopodobnie najbardziej popularną telewizją muzyczną świata.

Nowa oferta dostępna będzie w dwóch wersjach MTV Mobile (na kartę) oraz MTV Mobile mix.

Oferta

Oferta MTV MobileOferta MTV Mobile fot. Krzysztof Pielesiek

Ciekawostką w usłudze jest to, iż zaoferuje ona nielimitowane SMSy do wszystkich sieci w Polsce po dowolnym doładowaniu. Można je będzie nabyć płacąc od 5 złotych (za pięć dni), od 10 złotych (za dziesięć dni) oraz od 25 złotych  (za 30 dni). W ramach doładowania otrzymujemy także dostęp do usługi MTV Non Stop. Znajdziemy w niej kanały telewizyjne MTV Music (z teledyskami i relacjami z koncertów) oraz MTV Shorts (z serialami MTV).

W ofercie znajdzie się także usługa "Twoja Trójka", która pozwala użytkownikowi dzwonić do numerów wewnątrz T-Mobile za darmo, albo do innych sieci w promocyjnych cenach. Tu stawki ustalono na 15 groszy za minutę (Plus, Orange, Heyah) i 30 groszy za minutę do sieci Play. Niestety, każdy numer w Twojej Trójce kosztuje 3 złote miesięcznie.

Poza tą usługa, stawka za rozmowy do wszystkich sieci wynosi 39 groszy, SMS do wszystkich sieci 9 groszy, a transfer 100KB danych kosztuje 12 groszy.

W ofercie znajdują się także pakiety danych. Można je nabyć za 12 złotych (350 MB), 16 złotych (600 MB) lub 29 złotych (1,2 GB). Pakiety ważne są przez 30 dni, a po przekroczeniu limitu nie ponosimy dodatkowych kosztów - spada prędkość transferu.

Under the Thumb

Aplikacja Under the ThumbAplikacja Under the Thumb fot. Krzysztof Pielesiek

W ramach MTV Mobile otrzymamy także dostęp do aplikacji Under the Thumb. Znajdziemy w niej nowe, gorące informacje ze świata rozrywki, życia gwiazd, ale i - co chyba najważniejsze - możliwość oglądania programów telewizyjnych na żądanie. To, co lubimy w MTV, możemy zatem obejrzeć na ekranie swojego telefonu komórkowego, a później podzielić się tym ze znajomymi w serwisach społecznościowych.

Under the Thumb będzie dostępne na telefonach działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android. W kwietniu, aplikację będą mogli pobrać użytkownicy systemu iOS. Wszystkie treści w aplikacji udostępniane są oczywiście w języku polskim.

Krótką prezentację programu można obejrzeć poniżej. Jako jedni z pierwszych nagraliśmy ją na konferencji prasowej, która odbyła się na dziewięć dni przed premierą MTV Mobile.

 
Więcej o: