W Carrefour tablet za 400 zł z Androidem 2.3.4. Ale ma być Android 4.0!

Pisaliśmy o wyzwaniu, jakie rzuciła rynkowi Biedronka oferując tablet Goclever za 369zł. Tymczasem Carrefour kontratakuje: proponuje Tracer Ovo - nieco droższy model, za to z najnowszym Androidem na pokładzie za 399zł.

Do sieci Carrefour trafił właśnie całkiem ciekawy tablet. Tracer Ovo z procesorem 1,5Ghz oraz ekranem pojemnościowym o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 800x480. Może być nasz za 399zł, w tej cenie otrzymamy urządzenie z 512Mb RAM, dyskiem flash 8GB, portem USB, HDMI oraz modułem WiFi.

Wszystko działa pod kontrolą Androida 2.3 (lub raczej, jak zapowiada Tracer na swojej stronie 2.3.4 z opcją upgrade do 4.0).

Porównując tablet z ofertą Biedronki zauważamy cenę wyższą o 30zł, za tę kwotę otrzymujemy jednak od Carrefoura sprzęt ze znacznie szybszym procesorem. No i możliwością aktualizacji do Androida Ice Cream Sandwich. Tylko czy ta aktualizacja kiedyś nadejdzie?

Biuro Prasowe Carrefour Polska przesłało nam następujące oświadczenie:

Pierwsza partia tabletów Tracer OVO jest już dostępna w hipermarkecie przy ulicy Witosa w Krakowie. Produkt wkrótce pojawi się w sprzedaży na terenie całego kraju w cenie detalicznej 399 zł. Jednocześnie mamy przyjemność poinformować, że Carrefour Polska, do końca kwietnia będzie wyłącznym dystrybutorem urządzenia na terenie całego kraju.

Gotowi do przedświątecznych zakupów? Które urządzenie wybralibyście?

Więcej o: