I ty możesz zostać superbohaterem

Bycie prawdziwym superbohaterem zobowiązuje. Jak uczy nas bowiem wujek Spidermana - super-moc to też super-odpowiedzialność. Ludzie natomiast niechętnie podejmują zobowiązania.

Czy to koniec marzenia o zostaniu superbohaterem? Nie. Nadal możesz zostać Supermanem, Batmanem, Jokerem (choć to akurat superzłoczyńca), Wonder Woman lub Batgirl. Wystarczy zrobić dwa zdjęcia swojej głowy. W wysokiej rozdzielczości i z dwóch różnych kątów.

Do sporządzonych fotografii należy dołączyć 80 funtów szterlingów i wysłać całość do studia zajmującego się personalizacją zabawek . W ciągu trzech tygodni spece od 3D opracują na podstawie zdjęć i wydrukują realistyczny model głowy, który później zamontowany zostanie na korpusie zabawkowego superbohatera. Nic prostszego. Na wszelki wypadek w zestawie znajdują się dwie głowy - klienta i oryginalna. Ich zamiana nie powinna stanowić problemu, jeśli tylko nie użyjemy podczas montażu kleju.

Gotowy model może posłużyć do zabawy, ale także, na przykład, do postawienia na biurku. Nikt w firmie nie zadrze przecież z superbohaterem... no chyba, że superzłoczyńca.

I ty zostań superbohateremI ty zostań superbohaterem fot. Firebox

Więcej o: