Google szuka kierowców samochodów Street View

Zatrudnienie można znaleźć w Polsce, w wielu województwach.

Rodzimy oddział firmy zajmującej się doradztwem personalnym - Adecco - opublikował kilka nowych ogłoszeń. Poszukiwane są w nich osoby na stanowisko kierowcy-fotografa. Zakres ich obowiązków obejmował będzie podróżowanie samochodem według zaplanowanej wcześniej trasy (około siedmiu godzin dziennie) oraz codzienne i cotygodniowe raportowanie aktywności. Do tego dochodzi efektywna organizacja trasy na wyznaczonym terenie oraz montaż i demontaż odpowiednich urządzeń w samochodzie.

Brzmi jak robienie zdjęć dla Google, prawda? Utwierdzać w tym przekonaniu może dalsza część oferty, w której czytamy, że pracodawca oferuje udział w ciekawym, międzynarodowym projekcie. Do tego dochodzi samochód służbowy, szkolenie wdrożeniowe i atrakcyjne wynagrodzenie. Od zainteresowanych osób wymaga się między innymi bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, umiejętności obsługi komputera i... braku lęku wysokości.

Pracę znaleźć można między innymi w Sosnowcu, Opolu, Trójmieście, Wałbrzychu, Szczecinie i Krakowie. Ogłoszenia można znaleźć w serwisie InfoPraca .

I rzeczywiście, są to ogłoszenia, dzięki którym możemy dostać tymczasową pracę w Google. Rodzimy oddział firmy robi kolejne zdjęcia, które za jakiś czas zobaczymy w Street View. Informację tę potwierdził Piotr Zalewski z polskiego Google, z którym dziś rozmawialiśmy.

Więcej o: