Steve Jobs pracował nad iPhonem 5

I kolejne plotki na temat większego wyświetlacza w nowym smartfonie Apple.

Pod nieobecność smakowitych, oficjalnych wiadomości na temat nowego iPhone'a można odszukać inną informację, którą trudno będzie potwierdzić (choć będzie wyglądała na prawdziwą).

Bloomberg donosi, że podobnie jak to było w przypadku pozostałych urządzeń Apple, w projektowanie iPhone'a 5 mocno zaangażowany był sam Steve Jobs. Wielki Innowator miał bardzo ściśle współpracować z zespołem odpowiedzialnym za to urządzenie do ostatnich dni przed śmiercią i być odpowiedzialnym za zmianę wyglądu smartfona.

Informacji tej nie potwierdziło oczywiście Apple, ale Bloomberg podaje przy okazji (jak i inne źródła takie jak chociażby Wall Street Journal), że nowy iPhone będzie miał większy ekran od swojego poprzednika. Choć nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, to mówi się, że u dostawców podzespołów zamówione zostały wyświetlacze o rozmiarze czterech cali. Plotkarze twierdzą również, że tylna część obudowy urządzenia będzie posiadała metalowe elementy.

Co z tego okaże się prawdą? Być może dowiemy się czegoś już w pierwszym tygodniu czerwca kiedy to Apple zorganizuje swoją kolejną konferencję.

[za: Bloomberg ]

Zobacz także:

Więcej o: