Nie uwierzysz co potrafi ta folia na iPhone'a

Innerexile wprowadza na rynek specjalną folię ochronną na ekran na iPhone'a, która sama "leczy" zarysowania, które na niej powstają. Trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć.

iPhone 6s i iPhone 6s Plus należą do najdroższych smartfonów na rynku , dlatego warto o nie zadbać. Z pomocą przychodzi firma Innerexile , która wprowadza na rynek "samoleczącą się" folię ochronną, którą przyklejamy na ekran iPhone'a 6. Folia nie tylko zabezpiecza ekran urządzenia przed zniszczeniem. Sama w sobie jest w stanie regenerować rysy, które na niej powstają. Nie chodzi więc o to, by taką folią zabezpieczyć "drogi ekran" i po jakimś czasie ją zmienić.

Jak widać na poniższym nagraniu powłoka potraktowana metalową szczotką (przyznajmy, niezbyt brutalnie) po chwili "leczy" zarysowania - te po prostu znikają. Chociaż kiedy przyjrzymy się dokładniej nagraniu zobaczymy, że powłoka chronią ekran iPhone'a 6 raczej nie dopuszcza, by zarysowania powstały, niż je leczy.

Jak wyjaśnia Endgaged w folii na iPhone'a 6 umieszczono specjalne kapsułki z rodzajem płynnego kleju. Wypełnia on natychmiast wszelkie uszkodzenia.

Produkt Innerexile ma zaledwie 0,2 mm grubości. Jest też pokryty powłoką oleofobową dzięki czemu ekran iPhone'a 6 s i iPhone'a 6s Plus jest wolny od smug.

W porównaniu do cen iPhone'a 6 i iPhone'a 6s Plus cena powłoki nie jest wygórowana - na mniejszy z modeli kosztuje 23,99 dol., na większy 25,99 dol. Osłonę można kupić na Amazonie.

Ta sama firma wprowadziła do sprzedaży etui chroniące iPhone'a 6s. Działa na podobnej zasadzie.

 
Zobacz wideo
Więcej o: