Uprowadzono mój profil na Facebooku!

Facebook, Fejsbóg, F-ace-book. Ileż to dramatów rozegrało się już na Facebooku, które litościwie nie dotarły do naszych uszu. O tym przypadku jednak warto napomknąć, by mieć w pamięci, że szaleństwo bywa zaraźliwe. Rzecz dotyczy profilu na Facebooku, siłowej zmiany orientacji seksualnej i okupu za porwane hasło.

Oto dzień, w którym życie bez profilu na Facebooku stało się niemożliwe.

Historia miłosna z http://facebook.com w tle

Ona - dziewczyna z Gwatemali mieszkająca w Nowym Jorku

On - domniemany nauczyciel angielskiego, muzyk, porywacz, szantażysta, bardzo zły człowiek

Oni - jak podaje New York Post - poznali się na Facebooku . On udawał dużo młodszego niż w rzeczywistości nauczyciela angielskiego, ona z chęcią zapisałaby się na korepetycje. Korepetycje przekształciły się w ars amandi. On i ona zostali parą.

On - okazało się, że jest porywczy i ma ciągotki filmowca . Ona chciała już odejść, ale on zagroził, że efektem będzie upublicznienie ich zarejestrowanych wspólnie uniesień seksualnych.

Jego auto - zostało kiedyś odholowane z powodu złego parkowania. On zażądał od niej pieniędzy na odzyskanie samochodu, bo jeśli nie... "Jeśli nie" podziałało na jej wyobraźnię - zapłaciła. To jednak nie koniec miłosnej szarpaniny.

Czara goryczy

Ostatecznym ciosem okazało się uprowadzenie jej profilu na Facebooku . Ona - pewnego razu odkryła, że nie może się zalogować. Nie znamy dokładnej reakcji, ale prawdopodobnie była gwałtowna.

On - zmienił wszystkie osobiste informacje o mnie i napisał, że interesują mnie kobiety.Dostałam masę propozycji wejścia w związek z kobietami, a on wszystkie je akceptował.

Ona - ponad wszystko chciała odzyskać swoje hasło.

On odrzekł jedynie

Zapłać, coś mi winna.

(w dalszym ciągu nie mogąc przeboleć niegdysiejszej konfiskaty samochodu).

Ona - postanowiła udać się na policję

Połowa mieszkańców mojego kraju usłyszała już o tym, co mi zrobił. Zniszczył mi życie.

On - został oskarżony o molestowanie i bicie jej w trakcie trwania związku.

Los porwanego profilu jak na razie pozostaje nieznany.

Joanna Sosnowska

Więcej o: