Multioferta CP: Cyfrowy Polsat wprowadził pakiet 3 usług

Cyfrowy Polsat ?dorzucił? do swojej oferty telewizyjnej telefon i internet. Teraz otrzymamy więc 3 usługi od tego operatora TV - co więcej dostaniemy je w dotychczasowej cenie abonamentu.

3w1 bez podwyżki

Teraz można więc już korzystać z internetu, telefonu i telewizji w Cyfrowym Polsacie. Najważniejsze, że ceny poszczególnych pakietów telewizyjnych nie uległy zmianie.

Oferta zintegrowana to przede wszystkim wygoda i prostota korzystania ze wszystkich naszych usług w ramach abonamentu za telewizję, który nie ulega zmianie. Wierzę, że świadczenie usług zintegrowanych sprawi, że ogólna satysfakcja i lojalność naszych klientów wzrośnie.

- powiedział Dominik Libicki z Cyfrowego Polsatu.

3w1 dla "nowych" i "starych"

Telewizja, internet i telefon są dostępne zarówno dla abonentów, jak i nowych użytkowników. Umowę możemy podpisać na 15 lub 29 miesięcy. W ramach opłaty za wybrany pakiet TV, abonent otrzymuje dodatkowo nawet 2 GB danych do serfowania w internecie oraz 30 minut na połączenia telefoniczne. Jeżeli 2 GB nam nie starczy, to możemy zamówić dodatkowy pakiet danych (2 GB za 29 zł, 12 GB za 49 zł lub 30 GB za 69 zł). Posiadany pakiet zawsze można zmienić na wyższy. Tak samo możemy zrobić z minutami na połączenia telefoniczne (120 minut za 29 zł lub 240 minut za 49 zł). Działa tez bezpłatna Wymiana Minut (dostajemy 1 minutę gratis na połączenia za 2 minuty rozmowy odebranej).

Ceny po wykorzystaniu pakietów

Połączenia telefoniczne - 29 gr

SMS - 15 gr

MMS - 30 gr

Transmisja danych (internet) - 12 gr za 100kB

Dobre posunięcie Cyfrowego Polsatu

Ta oferta może wzmocnić pozycję lidera wśród platform satelitarnych - 3 usługi w cenie jednej są dość atrakcyjnym wabikiem dla nowych użytkowników. A pewnie i duża część stałych abonentów również postanowi przesiąść się na pakiet trzech usług, wybierając jeden rachunek w tej samej cenie. Ciekawe jak zareaguje konkurencja Cyfrowego Polsatu.

Mariusz Koryszewski

Więcej o: