Jak wyłączyć zmieniające się tło w Google

Zauważyliście, że Google wprowadzając zmieniające się tła w wyszukiwarce "zapomniał" o opcji "zostań przy starym, białym tle"? Na szczęście, da się to naprawić.

Na stronie Google.com tło pojawiło się już w poniedziałek . Koncern zapowiadał wówczas, że można będzie pozostać przy starym wyglądzie i nie stosować żadnych tapet . Owszem, na Google.com jest to możliwe.

Jednak na Google.pl już nie.

Okazuje się jednak, że tapeta w polskiej wersji wyszukiwarki w ten nieusuwalny sposób pojawia się tylko dzisiaj . Jutro ma już być możliwość pozostania przy białym tle. Jeśli jednak już teraz chcecie powrócić do starego wyglądu Google , można to zrobić na dwa sposoby.

Po pierwsze - skorzystać z szyfrowanej wersji wyszukiwarki pod adresem https://www.google.com/ . A po drugie - (podpowiedź Google) - kliknąć na Zmień tło, następnie opcję Polecane i stamtąd wybrać kolor biały. Nie przywróci to co prawda tradycyjnego wyglądu wyszukiwarki, ale jeśli przeszkadzają Wam obrazy, to jest to jakieś wyjście.

Jak wyłączyć tło w GoogleJak wyłączyć tło w Google Fot. Google

Trzeba przyznać, że ładowanie się obrazu zwalnia nieco ładowanie się strony. Osobiście cieszę się, że jutro pojawi się już możliwość wyłączania tła na zawsze.

Joanna Sosnowska

Więcej o: