Pierwsze zdjęcia odświeżonej Motoroli Milestone!

W serwisie Droid Life pojawiły się pierwsze zdjęcia odświeżonej wersji Motoroli Milestone. Droid 2 ma być ulepszoną wersja świetnie sprzedającego się na świecie smartfona.

Ze zdjęć wynika, że w Droidzie 2 zniknie złote menu nawigacyjne . To wyrok na użytkowników wyposażonych przez naturę w duże palce, dla których precyzyjne wskazywanie w ramach ekranu dotykowego nie jest łatwym zadaniem. Z drugiej strony, przeklikiwanie się za pomocą menu przez wszystkie "klikalne" obiekty stron internetowych było dość czasochłonne i też wymagało pewnego obycia. W to miejsce użytkownicy zyskają natomiast większe przyciski, bardziej charakterystyczne dla klawiatury QWERTY .

Zniknie także sławny "schodek" , wynikający z różnej długości modułu wyświetlacza i klawiatury. Wielkość ekranu nie ulega zmianie. Producent po prostu postanowił wyrównać długości obu segmentów.

Z ważniejszych zmian - nowy Droid będzie działał na bazie nieco szybszego procesora OMAP, bo aż 750MHz .

Te kosmetyczne zmiany eliminują chyba większość, o ile nie wszystkie wady telefonu . Niestety, bez zmian pozostanie aparat fotograficzny 5 mega pikseli.

W USA telefon będzie prawdopodobnie dostępny z systemem Android 2.1 i "społecznościową" nakładką MotoBlur. W Polsce... jeszcze nie wiadomo.

Czekamy z niecierpliwością.

[via Droid Life ]

Łukasz Cichy

Zobacz także test telefonu Motorola Milestone .

embed

Motorola Milestone 2

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread
  • WiFi

2 opinie

Podstawowe informacje o Motorola Milestone 2

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: