Kosmiczne akcesoria Razer do gry Star Craft II

Star Craft II coraz bliżej. Aby móc dobrze się przygotować do wojny o "nasz styl zycia" Razer zaprojektował komplet mysz komputerowa, klawiatura oraz słuchawki. Wszystko z logo Star Craft II i kosmicznym podświetleniem.

Premiera gry dopiero 27 lipca 2010, ale już teraz wiadomo, że odniesie sukces. Chcąc dać szansę na dodatkowe spersonalizowanie komputera pod kątem Star Crafta II firma Razer zaproponowała nową mysz, klawiaturę oraz słuchawki utrzymane w stylistyce świata gry.

Razer Spectre

Mysz posiada silnik o rozdzielczości sięgającej do 5000dpi, 16-bitowy transfer danych, próbkowanie rzędu 1000Hz, oraz 5 konfigurowalnych klawiszy. Dodatkowo, została wyposażona w specjalne, wielokolorowe definiowalne podświetlenie APM, które wyraża ustawienia myszy. Cena ma wynosić 80 dolarów.

Razer Banshee

Banshee to kolejne w ofercie Razera słuchawki turniejowe z pełnym wygłuszeniem. Wyposażone zostały w dwa 50mm głośniki i 8 predefiniowanych ustawień charakterystyki dźwięku. Dodatkową zaletą jest możliwość złożenia słuchawek i odpięcie mikrofonu. Takie cechy są szczególnie przydatne podczas transportu sprzętu. Oczywiście, Banshee posiadają także system podświetlenia APM. Cena to 120 dolarów.

Razer Maruder

Maruder to klawiatura, która stara się nie marnować przestrzeni gracza. Konstrukcja jest niewiele większa niż jest to konieczne, aby upchnąć wszystkie potrzebne klawisze. Standardowo, klawiatura posiada możliwość nagrywania makr, oraz charakterystyczne dla tej serii podświetlenie APM. Ma kosztować 120 dolarów.

Teraz, dzięki Razerowi, każdy kto dołoży do gry (za ok. 170 złotych) dodatkowy tysiąc złotych będzie miał szansę poczuć się jak na pokładzie krążownika Terran.

[via RazerZone.com ]

Łukasz Cichy

Więcej o: