Gadżet dnia: Prawie jak iPad

Jeśli uwielbiacie iPada, nienawidzicie go lub jeszcze nie zdecydowaliście - ze względu na brak odpowiedniej kwoty - DarkDesign Studio daje Wam niepowtarzalną szansę. Za symboliczną opłatą można się bezkarnie lansować "na mieście" lub w miarę ekonomicznie wyładować emocje. Wszystko za sprawą podkładki pod mysz w kształcie iPada.

Banał i prostota, ale za to jaki efekt. Prawdopodobnie nikt nie używałby iPada jako podkładki pod myszkę lub kawę tylko po to, aby wywołać szok wśród współpracowników. W obawie o zakończenie wieczoru mało kto także zabrałby tablet Apple`a do pubu, w celu zapoznania interesujących osób płci przeciwnej (lub tej samej - jak kto woli), udając zamożnego, świadomego światowych trendów inteligenta.

iMousePad ma niepodważalne zalety. Wygląda (z pewnej odległości) zupełnie jak iPad. Z pewnością jest też wielokrotnie tańszy, a co za tym idzie, można za taką samą sumę kupić przynajmniej kilkaset sztuk i pławić się w nich niemal bez ograniczeń lub też w przypływie złości niszczyć bez opamiętania.

Gadżet prosty i wspaniały. Podobno też lepiej znosi ustawienie na nim kubka z gorącą kawą. Jak więc widać, ma także pewne przewagi nad tabletem Apple`a.

[via DarkDesignGroup ]

Łukasz Cichy

Więcej o: