Wyhoduj sobie piękne dziecko

Amerykański serwis Beautiful People uruchomił właśnie nową usługę - bank spermy oraz komórek jajowych w trosce o to, aby wszystkie dzieci były piękne.

Ostatnio o serwisie randkowym Beautiful People głośno było zimą. Wówczas to społeczność portalu zdecydowała, że 5 tysięcy osób zbyt pofolgowało sobie przy wigilijnym stole i przybrało na wadze, w związku z czym nie mogą już przebywać w elitarnych progach BP.

Tak właśnie, Beautiful People to serwis który zrzesza tylko i wyłącznie pięknych . Decyzje podejmowane są demokratycznie przez osoby już należące do portalu. Teraz przedstawiciele serwisu postanowili najwyraźniej zrobić coś dla dobra świata.

Wszyscy - nawet brzydcy ludzie - chcieliby mieć ładne dzieci, więc nie możemy być samolubni i chronić naszej pięknej puli genowej

oświadczył założyciel Beautiful People - Robert Hintze.

Oznacza to, że nawet osoby nie będące członkami serwisu mogą skorzystać z banku spermy i komórek jajowych dostarczanych przez najpiękniejsze jednostki społeczeństwa.

Cóż - walka z niepłodnością z pewnością jest (nomen - omen) pięknym celem, ale sposób przedstawiany przez BP podejrzanie kojarzy mi się z eugeniką .

Joanna Sosnowska

Więcej o: