Firefox załatany dzięki FarmVille

Mozilla znana jest z tego, że stosunkowo szybko naprawia błędy znalezione w przeglądarce Firefox. Aktualizacja udostępniona ostatnio łata lukę, która uniemożliwiała grę w FarmVille.

FarmVille to (wciąż) najpopularniejsza gra na Facebooku - miesięcznie uruchamia ją ponad 63 mln użytkowników . Okazało się jednak, że ci z nich, którzy korzystali z Firefoksa 3.6.4 nie mogli cieszyć się zabawą bez przeszkód. Przeglądarka miała zawieszać się, uniemożliwiając grę.

Serwis Game Set Watch podaje, że analiza aktualizacji dla Firefoksa wykazuje, iż naprawiono tylko ten jeden błąd związany z Flashem - tylko ten, który przeszkadzał graczom. Warto zauważyć jednak, że łata powinna poprawić działanie nie tylko FarmVille, lecz wszystkich gier na Facebooku opartych o technologię Flash.

63 miliony użytkowników może najwyraźniej zdziałać wiele. FarmVille potęgą jest, i basta.

Joanna Sosnowska

FarmVille to (wciąż) najpopularniejsza gra na Facebooku - miesięcznie uruchamia ją ponad 63 miliony użytkowników. Okazało się jednak, że ci z nich, którzy korzystali z Firefoksa nie mogli cieszyć się zabawą bez przeszkód. Przeglądarka miała zawieszać się, uniemożliwiając grę.

Serwis Game Set Watch podaje, że analiza aktualizacji dla Firefoksa wykazuje, iż naprawiono tylko ten jeden błąd związany z Flashem - tylko ten, który przeszkadzał graczom. Zauważmy jednak, że łata powinna poprawić działanie nie tylko FarmVille, lecz wszystkich gier na Facebooku opartych o technologię Flash.

63 miliony użytkowników mogą najwyraźniej zdziałać wiele. A FarmVille potęgą jest, i basta.

Więcej o: