Kino domowe LG HX995TZ

LG prezentuje nowy system kina domowego 5.1 - HX995TZ, umożliwiający odtwarzanie dysków Blu-ray 3D.

Dzięki rozbudowanym opcjom łączności multimedialnej oraz wysokiej jakości generowanego dźwięku LG HX995TZ świetnie uzupełni zestaw domowej rozrywki 3D.

Kino domowe zostało zaprojektowano zgodnie z kanonami najnowocześniejszego wzornictwa. Smukłe kolumny głośnikowe o grubości zaledwie 29 mm wpisują się w stylową  aranżację przestrzeni domowej. Zawieszone na ścianie, będą świetnie komponować się   z płaskimi telewizorami.

Kino o mocy 1100 W jest wyposażone w zaawansowaną technologię przetwarzania sygnału audio, gwarantującą bogate i mocne brzmienie. Sześć trybów Galerii Dźwięków LG, w tym VSM Plus, Clear Voice i MP3 Up-scaling, umożliwia dostosowanie charakterystyki dźwięku do indywidualnych wymagań słuchaczy.

LG HX995TZ wykorzystuje funkcję Netcast Entertainment Access, która umożliwia szybki dostęp do Internetu, a co za tym idzie strumieniową transmisję wideo, możliwość przeglądania na ekranie telewizora albumów online czy sprawdzania na bieżąco prognozy pogody. Ponadto, nowy system obsługuje technologie BD-Live i Gracenote, które przez Internet zapewniają dostęp do muzyki, multimediów i dodatkowych informacji na temat oglądanych filmów.

Bezprzewodowa łączność z urządzeniami pamięci masowej lub komputerami obsługującymi protokoły DLNA (Digital Living Network Alliance) lub CIFS (Common Internet File System) pozwoli posiadaczom LG HX995TZ uzyskać nieograniczony dostęp do bogatych bibliotek multimedialnych zapisanych w różnych formatach, w tym również DivX HD oraz mkv. HX995TZ ma także port USB i może odtwarzać dane zapisane na pamięciach przenośnych. wejścia i 1 wyjście HDMI ułatwią połączenie nowego kina domowego z telewizorami 3D, konsolami do gier i innymi urządzeniami mobilnymi. Specjalna podstawka umożliwi dokowanie w systemie LG HX995TZ iPodów oraz iPhone'ów, zapewniając łatwy i intuicyjny dostęp do wszystkich zapisanych na nich treści cyfrowych.

Dane techniczne kina domowego 3D LG HX995TZ:

- Odtwarzanie dysków Blu-ray 3D - 5.1-kanałowy / moc wyjściowa 1 100 W - Wbudowany interfejs Wi-Fi - NetCast Entertainment Access - Protokoły DLNA / CIFS - Galeria dźwięków LG (Bass Blast, Clear Voice, VSM Plus, korektor graficzny, MP3 Up-scaling, tryb nocny, Natural Plus) - 2 wejścia i 1 wyjście HDMI - Bezpośrednie nagrywanie i odtwarzanie z USB - BD-Live i funkcja widoku dodatkowego - Funkcja Music ID firmy Gracenote- Dokowanie i ładowanie iPodów oraz iPhone'ów - Odtwarzanie plików DivX HD i MKV - Odtwarzanie z zewnętrznego dysku twardego - LG SIMPLINK

System kina domowego LG HX995TZ będzie dostępny na polskim rynku w październiku 2010 r. w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej brutto 4 499 zł.

Audio.com.plAudio.com.pl Fot. Audio.com.pl

Więcej o: