Problemy z hotmailem Rada Microsoftu? Skorzystaj z Google Chrome

Microsoft zaprezentował ostatnio nową wersję swojej usługi pocztowej, wykorzystywanej przez 350 milionów użytkowników, niektórzy z nich skarżą się jednak na spore problemy.

Wielu użytkowników nie jest w stanie dostać się do swoich kont, niektórzy mają problemy z utworzeniem nowej wiadomości. Inni mają do Microsoftu pretensje o uruchomienie wadliwej usługi. Są także użytkownicy którzy zamierzają porzucić Hotmaila, ponieważ uważają reakcję Microsoftu na problemy za niewystarczającą.

Pracownicy Microsoftu, za pośrednictwem forum, sugerują użytkownikom rezygnację z Safari 3 oraz Firefoxa 2. Oficjalnie usługa wspiera Internet Explorera, Firefoxa 3, Safari 4, oraz stabilną wersję Google Chrome.

Microsoft zapewnia że intensywnie pracuje nad problemami. W międzyczasie jednak sugeruje ciekawe obejście problemu, radząc użytkownikom skorzystanie z przeglądarki Google Chrome, informując iż niektórzy z użytkowników zgłaszali, że rozwiązuje to problem z dostępem do konta. Z jednej strony trzeba docenić szczerość, z drugiej - nie powiększa to zaufania do przeglądarki Internet Explorer. Miejmy nadzieję że już wkrótce użytkownicy będą mogli skorzystać z Hotmaila, z jakiejkolwiek przeglądarki.

[via TheRegister ]

Maciej Starzycki

Więcej o: