iPhone 4 w Polsce tanio nie kupisz

Najnowszy iPhone 4 znany jest u nas z dwóch głównych powodów - pogłosek o traceniu zasięgu (tzw. Antenna Gate) i tego, że oficjalnie nie ma go w Polsce. Oficjalnie może i nie ma, ale kupić można, teraz także w Vobis.

Jedną z ważniejszych cech nowego iPhone'a na które możecie chcieć teraz zwracać uwagę, jest cena. Wiemy bowiem, że wyposażono go w wyświetlacz Retina, 5 megapikselowy aparat fotograficzny (z lampą błyskową), dwie kamery i zewnętrzną antenę, która przysporzyła mu trochę złej prasy. Ile za iPhone'a 4 bez simlocka trzeba będzie zapłacić, by dostać go do piątku? Niecałe 4 300 zł.

iPhone 4 w sieci sklepów Vobis to kolejny sposób, w jaki można kupić nowe dziecko Apple w Polsce . Oprócz Allegro (przedział cen wynosi od mniej więcej 2700 do 3500 zł), można także wejść w jego posiadanie w sieci Play (2 600 + abonament na 24 miesiące, przez rok 130 zł, kolejny rok 230 zł), Plus (2800 do 3800 w dość wysokim abonamencie na 2 lata, szczegóły możecie poznać tu ), Era i Orange zapowiadają iPhone 4 "wkrótce".

Vobis twierdzi, że zakupiony u nich telefon objęty będzie 12-miesięczną gwarancją.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz do przedstawicieli Apple w Polsce . Czekamy na ich odpowiedź, gdy tylko ją otrzymamy, tekst zostanie zaktualizowany.

Joanna Sosnowska

Więcej o: