Awaria Facebooka

Facebook cały wczorajszy wieczór zachowywał się jak kiepski bokser - leżał, wstawał na kilka sekund i strona znów była niedostępna. Problemy mieli użytkownicy z całego świata.

Najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie był wczoraj wieczorem niedostępny dla większości użytkowników . Z Facebookiem można się było jednak połączyć za pośrednictwem aplikacji na telefonach komórkowych. Rzeczniczka prasowa Facebooka przysłała wyjaśnienie serwisowi Wired :

Mamy do czynienia z pewnymi problemami ze stroną, przez które może ona działać wolno lub być niedostępna dla niektórych użytkowników. Staramy się z tym jak najszybciej uporać.

Od razu widać, że użytkownicy nie pozostali wobec tego obojętni - najnowsze wyniki wyszukiwania w Google na hasło "Facebook is down" pokazują żywe zaangażowanie.

Facebook is down w GoogleFacebook is down w Google fot. Google

Jeszcze ciekawiej było na Twitterze. Okazuje się, że winę za to ponosi Al-Kaida, a pozytywną stroną jest natychmiastowe wyjście Stanów Zjednoczonych z kryzysu ekonomicznego.

Reakcje użytkowników na awarię FacebookaReakcje użytkowników na awarię Facebooka fot. Twitter

Jeśli sami macie problemy, możecie sprawdzić dostępność strony za pomocą najlepszego przyjaciela pracownika help desku - strony Down for everyone or just me .

Joanna Sosnowska

Więcej o: