Polski Instant Search

Polska firma Fablo opracowała wyspecjalizowaną natychmiastową wyszukiwarkę działającą podobnie do Google Instant Search. Polska firma Fablo opracowała wyspecjalizowaną instant-wyszukiwarkę podobną do Google Instant Search.Polska firma Fablo opracowała wyspecjalizowaną natychmiastową wyszukiwarkę działającą podobnie do Google Instant Search.

Przeznaczeniem Fablo jest błyskawiczne wyszukiwanie towarów w sklepach internetowych. Radzi sobie z polską odmianą wyrazów, literówkami i czeskimi błędami (zamieniona kolejność dwóch liter). Wyniki wyszukiwania pojawiają się na bieżąco w trakcie wpisywania zapytania.

Jak pisze na blogu szef Fablo - na filmie widzimy autentyczną prędkość wyszukiwania produktów. Nie ma porównania do tradycyjnego wyszukiwania przez wpisanie słów kluczowych i czekanie aż przeładuje się cała strona sklepu.

Fablo przeznaczone jest do instalacji w sklepie internetowym i niestety, nie będzie stanowiło niezależnego serwisu wyszukującego. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego - Innowacyjna Gospodarka.

Naprawdę imponujące.

[Na podstawie jan.rychter.com ]

Janusz A. Urbanowicz

Więcej o: