Polki nagrodzone w internetowej rywalizacji

Jakiś czas temu linie lotnicze SAS ogłosiły konkurs "Love is in the Air" (miłość wisi w powietrzu). Na konkursowej stronie internetowej mogły się rejestrować pary gejów i lesbijek, a następnie odbywał się wyścig o to, kto zdobędzie więcej kliknięć znajomych. Nagrodą miał być ślub na pokładzie samolotu linii SAS i podróż poślubna.

Wyścig był bardzo zażarty, przez jakiś czas prowadziły Polki Ewa i Gosia, później jednak zostały wyprzedzone. Zorganizowana na Facebooku strona poparcia dla nich zebrała trochę ponad 11 tysięcy fanów.

Rywalizacja była zażarta, jedna para uczestników została usunięta z wyścigu a sporo głosów jako zafałszowane, zostało unieważnione, ale w końcu linie SAS ogłosiły zwycięzców.

W Stanach wygrali Thomas Landreth i Brett Kessler, w Europie Aleksandar Mijatovic i Shantu Bhattacherjee. Jednak niespodziewanie okazało się, ze Ewa i Gosia (Ewa Tomaszewicz i Małgorzata Rawińska) także otrzymają nagrodę. W oficjalnym poście na blogu konkursu przedstawiciele SAS stwierdzili, że dziewczyny tak niewiele dzieliło od zwycięstwa, a konkurs cieszył się w Polsce takim zainteresowaniem (ponad 110 tysięcy wejść na stronę konkursu z naszego kraju), że zgodnie z duchem konkursu też zasłużyły na nagrodę.

Gratulujemy!

Janusz A. Urbanowicz

Więcej o: