Aplikacja Gazeta.pl już w AppStore

Za pośrednictwem aplikacji Gazeta.pl można śledzić najnowsze wiadomości publikowane przez portal Gazeta.pl bez konieczności wchodzenia na stronę mobilną (m.gazeta.pl).

Informacje podzielono na pięć głównych kategorii widocznych na stronie głównej aplikacji - wiadomości, sport, biznes i rozrywka, a także wiadomości lokalne. Te ostatnie wybieramy spośród kilkunastu najważniejszych miast. Dostępna jest także nawigacja pozioma, dzięki której możemy przeskakiwać między tematami z poziomu pojedynczych artykułów.

Każdą informacją możemy podzielić się ze znajomymi na popularnych serwisach społecznościowych za pomocą specjalnego przycisku. Wiadomość można również wysyłać pocztą.

Aplikacja Gazeta.pl na iPhone'aAplikacja Gazeta.pl na iPhone'a Fot. Gazeta.pl

Aplikacja pozwala także na wysyłanie swoich informacji lub zdjęć za pomocą serwisu Alert24.pl. Użytkownicy mogą także przeglądać zgłoszenia innych internautów.

To kolejna aplikacja mobilna w portoflio Agory S.A., wydawcy portalu Gazeta.pl. W App Store znajdują się już Wyborcza.pl , Wyborcza.biz , na iPada dostępne są Wysokie Obcasy Extra .

Pobierz aplikację Gazeta.pl za darmo już teraz .

R.Z.

Więcej o: