Będzie drugi Nexus One od Google?

Czy powstaje drugi telefon marki Google, następca Nexusa One, pierwszy telefon z kolejną wersją Androida 3.0? Tak wynika z nowych plotek pojawiających się w branży.

Brytyjska gazeta City A.M. opublikowała raport z którego wynika, że przed świętami na rynku powinien pojawić się drugi telefon opatrzony logo Google, tzw. Nexus Two.

Miałby to być następca flagowego (do pewnego czasu) smartfona Google, który zbierał bardzo dobre recenzje, lecz trafił do złego modelu dystrybucji (sprzedaż tylko przez Internet), więc koncern postanowił, że kończy rozwijać ten projekt .

Jeśli plotki o nowym telefonie marki Google okażą się być prawdziwe to można się spodziewać, że będzie to jedno z pierwszych urządzeń na którym zaprezentowany zostanie nowa wersja mobilnego systemu operacyjnego Android - 3.0 Gingerbread . Nie wiadomo jednak na razie, czy dawać wiarę plotkom - ja na wszelki wypadek pozostaję sceptyczna. Choć jeśli doniesienia okazałyby się być prawdziwe, to pod koniec roku moglibyśmy mieć w sklepach telefon z bardzo dobrymi podzespołami i prawdopodobnie jedno z lepszych urządzeń z Androidem na rynku.

Kupilibyście Nexusa Two?

Więcej o: