Nowe HTC z Windows Phone 7 w Polsce

Na rynku pojawiły się w przedsprzedaży nowe aparaty z systemem Windows Phone 7. Są to: HTC 7 Trophy i HD7 - oba są dystrybuowane przez Vobis.

Vobis rozpoczął przedsprzedaż smartfonów, które mogą zainteresować odbiorców wymagających wysokiej jakości obsługi multimediów w urządzeniach mobilnych - nowe HTC z systemem Windows Phone 7 . HD 7, reklamowany jako smartfon dla kinomanów ma 4,3 cala wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 i jak sama nazwa wskazuje obsługuje wszystkie rozdzielczości do HD włącznie . Dodatkowo można go ustawić pod interesującym nas kątem, żeby np. oglądać film, bo ma ruchomą podstawkę. Zawiera oprócz tego: aparat 5 mpx, Wifi, Bluetooth, cyfrowy kompas i czujnik światła. Druga propozycja to HTC 7 Trophy ; naśladujący trochę konsolę do gier. Dobry Snapdragon w środku, bo aż 1GHz, do tego SRS WOW HD, czyli system znacznie przekraczający standardy dźwiękowe w telefonach komórkowych . Pozostała specyfikacja techniczna dokładnie taka sama jak w HD 7; z wyjątkiem wyświetlacza - jest mniejszy, ma: 3,8 cala. Cena w przedsprzedaży to: HD 7 - 2349 zł, Trophy - 2199 zł

Oprócz powyższych na rynku polskim już występuje Samsung Omnia 7 i LG Optimus, który u nas nazywa się Swift . Cechą wspólną wszystkich aparatów jest brak slotu na karty microSD; zastąpić je ma 8 GB wbudowanej pamięci i wirtualny dysk SkyDrive Microsoftu. Całe zamieszanie wynika zapewne z powodu, o którym pisaliśmy tutaj .

Źródło: Vobis

Jarosław Senator

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,8500071,Omnia_7___Propozycja_Samsunga_z_systemem_Windows_Phone.html

dane dostarcza:

embed
Więcej o: