iPad 2 będzie miał kamerę z tyłu obudowy?

Drugi model iPada będzie pozbawiony wad pierwowzoru, to oczywiste. W Sieci znalazły się włąśnie zdjecia sugerujące, że iPad 2 będzie miał kamerę z tyłu i nieco inne kształty.

Do sieci wyciekło bowiem zdjęcie etui przeznaczonego rzekomo do nowej wersji tabletu Apple'a. Z tego, co możemy wywnioskować z powyższego zdjęcia, to ulepszona wersja iPada będzie posiadać odmienny kształt niż jego poprzednik - krawędzie zostaną lekko zaokrąglone. Dodatkowo zostanie wyposażony w kamerkę, która znajdowałaby się z tyłu urządzenia(umiejscowionej tak samo jak w iPhone'ie w lewym górnym rogu), a także większy głośnik.

Wcześnie okazało się, ż e można było wyciągnąć prawidłowe wnioski na temat nieznanego wówczas jeszcze iPhone'a 4 z samych nowych etui. Co do prawdziwości tych informacji powinniśmy się przekonać już niedługo, bowiem premiera sprzętu według plotek będzie miała miejsce już w kwietniu przyszłego roku .

Wobec tych plotek można być trochę sceptycznym, ponieważ źródem informacji jest chińska fabryka, która twierdzi że futerał ten przeznaczony jest dla iPada 2.

Więcej o: