Motorola zapowiada własny tablet

Zbliżają się targi CES 2011, na których spodziewamy się zobaczyć szeroką gamę nowych tabletów. Własny produkt zapowiedziała właśnie Motorola.

Motorola od dłuższego czasu w swoich urządzeniach wykorzystuje Androida. Współpraca z Google i szeroko zakrojona kampania promocyjna sprawiły, że telefon Motorola Milestone (w USA znany jako Droid) odniósł wielki sukces i pozwolił na poprawę wizerunku firmy. Wygląda na to, że współpraca będzie trwać.

Za dwa tygodnie rozpoczyna się CES (Consumer Electronic Show), a Motorola już teraz prezentuje zapowiedź tego, co będzie tam można zobaczyć. Czy kogoś zaskakuje, że chodzi o kolejny tablet?

Warto zwrócić uwagę na sugestię zawartą w powyższym filmie - najwyraźniej tablet Motoroli działać będzie pod kontrolą kolejnej wersji Androida - Honeycomb, dostosowanej do dużych wyświetlaczy i podzespołów tabletów.

Przypomnijmy jeszcze, że podobnie zaczęła się promocja odnoszącego sukcesy tabletu Samsunga - Galaxy Tab. Urządzenie miało swoją premierę na targach IFA w Berlinie, ale tuż przed nimi koncern starał się zaciekawić wszystkich, wypuszczając krótkie filmy prezentujące możliwości tabletu.

dane dostarcza:

embed
Więcej o: