Spider's Web - Windows Phone 7 spóźnionym graczem?

Microsoft wydaje się zaspał i przegapił premierę najnowszych, mobilnych systemów operacyjnych. Czy jednak najnowszy system giganta z Redmond nie ma solidnych podstaw by zainteresować potencjalnych klientów?

Okazuje się, że pomimo dużej konkurencji mobilnych systemów operacyjnych Windows Phone 7 staje się dobrym uzupełnieniem w tym segmencie. System ten dla wielu posiada przełomową zaletę. Jaką?

Pierwsza wersja nowego systemu firmy z Redmond mimo swoich ułomności - takich jak brak kopiuj/wklej czy wielozadaniowości - jako główną zaletę ma odciążenie użytkownik a. Kafelki na ekranie głównym pokazują mi tylko to co najważniejsze. Kiedy znajdę chwilę czasu uruchamiam aplikację przeznaczoną dla danego serwisu, która dostępna jest dla Windows Phone 7. Dzięki temu, że w sklepie Windows Phone Markeplace dostępne jest już ponad 5 tysięcy aplikacji naprawdę jest w czym wybierać. Wszystkie pozycje są bardzo dobrej jakości, więc nie można tej liczby porównywać do wielkości Androida a jedynie do AppStore czy AppWorld.

Jak zatem widać dzięki swojej innowacyjności, nowe okienka mają szansę spodobać się rzeszy ludzi na całym świecie. Więcej o zaletach Windowsa Phone 7 i jego szansy na podbój rynku przeczytacie w serwisie Spider's Web w tekście Windows Phone 7 - za późno ale potrzebny.

Więcej o: