iPad 2 - zdjęcia ekranu wyciekły do sieci

Jak donosi serwis 9to5mac.com dzięki pomocy serwisu iFixYouri udało im się zdobyć kilka szczegółów dotyczących wyświetlacza następcy popularnego iPada.

Wszystko wskazuje na to, że producentem jest LG Phillips (da się odczytać numery części z naklejek). Na obecnym etapie nie sposób wedle serwisu ocenić rozdzielczości nowego ekranu ale na pewno jest cieńszy niż poprzednik i wykonany "w lepszej jakości".

Z oceny serwisu wynika, że nowy ekran jest też lżejszy od poprzednika co oznacza, że iPad 2 będzie lżejszy i cieńszy niż pierwowzór. Osobiście patrząc na dotychczasowe dokonania firmy Apple spodziewałbym się, że może iPad 2 nie będzie wyznaczał nowych trendów jeśli chodzi o hardware ale na pewno będzie wzorem designu i jakości wykonania (czy będzie najcieńszy i najlżejszy na rynku w tym segmencie wielkości?).

Czy to zdjęcie ekranu iPada 2?Czy to zdjęcie ekranu iPada 2? Fot. 9to5mac

Z informacji opublikowanych w tej samej sprawie przez serwis Engadget wynika, iż nowy ekran będzie mieć najprawdopodobniej identyczną do poprzednika rozdzielczość, czyli 1024 x 768 pikseli na ekranie o wielkości 9.7" H-IPS.

Na potwierdzenie tych informacji trzeba jednak czekać do premiery urządzenia, która może się odbyć już 9 lutego .

Tomasz Gałecki

Tabletowo.pl

Więcej o: