PlayStation Phone - dla niego przeszczepisz sobie kciuki

Sony nareszcie ujawniło sekret, o którym i tak wszyscy wiedzieli. XPERIA Play - PlayStation Phone - nadchodzi.

O tak zwanym PlayStation Phone mówiło się już od paru miesięcy. Urządzenie było pokazywane w materiałach filmowych, które wyciekły do Internetu. O jego potencjalnych możliwościach pisaliśmy i my . Firma Sony uparcie jednak milczała, albo twierdziła, że nie ma nic do powiedzenia na temat takiego sprzętu. Nareszcie jednak to się zmieniło.

Na Facebooku znaleźć można reklamę nowego smartfonu Sony Ericsson. Dowiadujemy się z niej, że XPERIA Play zadebiutuje w trakcie imprezy Mobile World Congress 2011 , która za tydzień rozpocznie się w Barcelonie. Właśnie wtedy zostanie ujawniona pełna specyfikacja tego urządzenia, a zapewne także lista gier oraz aplikacji, które na nim uruchomimy. Niestety, do trzynastego lutego trzeba się też uzbroić w cierpliwość w temacie ceny i ostatecznej daty premiery XPERIA Play.

W tej chwili można natomiast zerknąć na zapowiedź premiery PlayStation Phone oraz jego reklamę telewizyjną. Jest ona jednak dość kontrowersyjna, a u niektórych może wywołać niesmak. Sony w swoim stylu odrobinę szokuje , pokazując jak w jakimś ciemnym zaułku ludzkie kciuki przyszywane są robotowi będącemu maskotką i logo systemu operacyjnego Android. Pozostaje wierzyć, że sam smartfon i gry na niego będą równie mocne jak ten klip.

Krzysztof Pielesiek

[za: Facebook ]

embed

Sony Ericsson Xperia Play czarny

  • Rodzaj telefonu: Slider
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread
  • WiFi

0 opinii

Podstawowe informacje o Sony Ericsson Xperia Play czarny

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: