Superszybki polski raper na celowniku Google

Wirusowe nagranie polskiego rapera zyskuje coraz większą popularność na YouTube. Wideo "wykopane" kilka dni temu przez użytkowników serwisu Wykop obejrzało już prawie 750 tys. osób.

Na YouTube, należącym do Google najpopularniejszym na świecie serwisie wideo, mamy do czynienia z bitwą raperów, a kryterium które brane jest pod uwagę to prędkość. Pierwsze pojawiło się nagranie niejakiego George'a Watsky'ego . Później okazało się, że ktoś jest jeszcze szybszy . Palma pierwszeństwa przypada jednak (jak na razie) Polakowi - Silkowi z Tarnowa .

W chwili pisania tego tekstu liczba wyświetleń nagrania wynosiła niemal 750 tysięcy w ciągu mniej więcej pięciu dni. Z wykresu YouTube widać wyraźnie, że do wzrostu popularności przyczynił się jako pierwszy serwis Wykop.

Pale kid from PolandPale kid from Poland Fot. YouTube.com

Nagranie stało się tak popularne i w takim tempie zyskuje widzów, że zostało wspomniane na blogu YouTube Trends . Z tego źródła dowiadujemy się, że film ten w Polsce jest jednym z nagrań, którymi najczęściej dzielimy się ze znajomymi.

 

Skoki narciarskie, Formuła 1, lotnictwo wojskowe - czyżby teraz do grona zainteresowań narodowych miał dołączyć "ultra-szybki rap"?

J.S.

Więcej o: