Jutro premiera iPada 2

Czujecie to napięcie w powietrzu? Niechybnie znaczy ono, że już jutro oficjalnie ogłoszony zostanie iPad 2. Czego możemy się spodziewać?

O tym, że o iPad 2 oficjalnie zaprezentowany 2 marca, dowiedzieliśmy się całkiem niedawno - pisaliśmy o tym tutaj . Jaki będzie ten sprzęt? Sieć od miesięcy pełna jest plotek i przypuszczeń - my podsumowaliśmy je wszystkie w tym miejscu . Niektóre z tych wieści znów były potwierdzane kilka dni temu . Plotki, plotki, plotki...

Jeśli zaś chcielibyście zobaczyć, jak iPad 2 będzie prawdopodobnie wyglądał, to tu znajdziecie zdjęcia jego ekranu, a tu - tylnej strony. Oczywiście cały czas rozmawiamy o plotkach. Swoją drogą, etui do tego sprzętu też można już zobaczyć - pojawiło się na targach CES 2011 .

Jedno jest pewne - jutro cały świat technologii żył będzie nowym sprzętem Apple. Żyć będziemy także my. Od rana informować będziemy o wszelkich przeciekach wiadomości dotyczących iPada 2, wieczorem zaś zapraszamy na relację na żywo z konferencji, na której sprzęt zostanie zaprezentowany.

To będzie interesujący dzień.

Więcej o: