Kup antenę satelitarną, odbierz strzelbę

Kultowe w niektórych kręgach hasło "a może frytki do tego?" powinno zostać zastąpione przez zupełnie inne. Wszystko za sprawą amerykańskiej firmy Radio Shack.

Chyba każdy z nas lubi promocje. Ciężko jednak zgadnąć, kto wymyśla niektóre z nich. Jest tak chociażby w przypadku promocji w sklepie sieci Radio Shack w amerykańskim miasteczku Hamilton (stan Montana). Mieszkańcy miasta leżącego blisko północnej granicy Stanów Zjednoczonych na pewno nie mogą liczyć na to, że w każdym mieszkaniu będą mieli telewizję kablową. Dlatego też - w dość nietypowy sposób - zachęcani są do kupienia własnej anteny satelitarnej wraz z abonamentem telewizyjnym. Każdy kto je nabędzie dostanie broń palną. Za darmo.

Mieszkańcy Montany sami mogą zadecydować, czy potrzebują strzelby czy pistoletu. Jeśli okaże się, że nie byli karani, będą mogli odebrać broń w lokalnym sklepie Frontier Guns & Ammo. A co z tymi, którzy nie chcą strzelby albo mają ich już pięć? Radio Shack wymienia kupony na karty podarunkowe o wartości 50 dolarów do popularnej sieci pizzerii. Ciężki wybór - strzelba czy parę dużych margherit.

Krzysztof Pielesiek

[za: RavalliRepublic ]

Więcej o: