3 miliony zamówień Galaxy S II

Samsung postanowił pochwalić się wynikami przedsprzedaży swojego najnowszego smartfona.

A jest czym, ponieważ do końca kwietnia koreańskiej firmie udało się zebrać na całym świecie 3 miliony zamówień na nowy telefon. Samsung oczekuje jednak, że sprzedaż znacznie wzrośnie po tym, jak Galaxy S II trafi już do wszystkich odbiorców w 120 krajach. W Korei, w ciągu pierwszy trzech dni sprzedało się 120 tysięcy egzemplarzy tego telefonu.

Samsung Galaxy S II cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, a ostatnio stał się pierwszym smartfonem, z którego wysłano wiadomość na Twittera oraz przeprowadzono rozmowę telefoniczną ze szczytu Mount Everest. Samsung Galaxy S II pracuje na systemie Android 2.3, posiada 1 GB pamięci RAM, dotykowy ekran Super AMOLED Plus o wymiarach 4,3 cala, 8-megapikselowy aparat z możliwością nagrywania filmów w 1080p, Bluetooth 3.0, moduł WiFi 802.11 b/g/n oraz, co najważniejsze, dwurdzeniowy procesor z zegarem 1,2 GHz. Telefon dostępny jest w wersjach 16 i 32 GB.

W Polsce Samsung Galaxy S II jest już do kupienia od kilku dni w sklepie Komputronik. Można go także znaleźć na Allegro.

[za: TechConnect Magazine ]

embed

Samsung Galaxy S II GT-i9100 czarny

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread
  • WiFi

6 opinii

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy S II GT-i9100 czarny

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: